42664MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 20 mm |
| Cone Size [mm] | 22 mm |
| Thread Size | M24 x 1,5 LHT |
| Length [mm] | 130 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Left |
| Chassis Number | |
| Chassis number from | |
| Chassis number to | |
| Paired article numbers | 91-09330 |
| Weight [kg] | 1,04 kg |
| OEM Number |
| 568805H000 |
| 568805K000 |