42665MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Left |
| Chassis Number | |
| Chassis number from | |
| Chassis number to | |
| Cone Size [mm] | 20,2 mm |
| Length [mm] | 127 mm |
| Cone Size [mm] | 17,7 mm |
| Thread Size | M18x1,5 LHT |
| Paired article numbers | 91-09821 |
| Weight [kg] | 0,64 kg |
| OEM Number |
| 8971073190 |