42717MT
TRACK CONTROL ARMs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| AUDI | Allroad Quattro | 2001 - 2005 |
| AUDI | ALLROAD C5 (4BH) | 200005 - 200508 |
| Features | |
| Fitting Position | Lower |
| Fitting Position | Front |
| Steering arm type | 1 |
| Thread Size 1 | M12x1,5 |
| Bore Ø [mm] | 12,2 mm |
| Cone Size [mm] | 24,5 mm |
| Length [mm] | 364 mm |
| Cone Size [mm] | 20,6 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Left and right |
| Weight [kg] | 1,75 kg |
| OEM Number |
| 4Z7407151 |
| 4Z7407151-K |
| 4Z7407151C |