42725MT
TRACK CONTROL ARMs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| LADA | 110 (2110) | 199501 - 201212 |
| Features | |
| Bore Ø [mm] | 12,2 mm |
| Length [mm] | 321,5 mm |
| Cone Size [mm] | 12,5 mm |
| Cone Size [mm] | 14,9 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Left and right |
| Steering arm type | 1 |
| Weight [kg] | 1,66 kg |
| OEM Number |
| 21082904020 |