42776MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| SEAT | IBIZA III (6L1) | 200202 - 200911 |
| VW | POLO IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) | 200209 - 0 |
| VW | FOX Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4) | 200308 - 201510 |
| SKODA | ROOMSTER (5J7) | 200603 - 201505 |
| SKODA | ROOMSTER Praktik (5J) | 200703 - 201505 |
| Features | |
| Thread Size 1 | M12X1,5 |
| Thread Size | M16X1,5 |
| Length [mm] | 353,5 mm |
| Cone Size [mm] | 13,2 mm |
| Cone Size [mm] | 17,2 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Left |
| Paired article numbers | 99-09444 |
| Weight [kg] | 0,8 kg |
| OEM Number |
| 5Z0423811+6Q0423803A |