43314MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| ALFA ROMEO | GIULIETTA (940_) | 201004 - 202012 |
| ALFA ROMEO | GIULIETTA Hatchback (940_) | 201104 - 202012 |
| Features | |
| Thread Size 1 | M12x1,5 |
| Cone Size [mm] | 13,1 mm |
| Cone Size [mm] | 17,1 mm |
| Thread Size | M16x1,5 |
| Length [mm] | 94 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Right |
| Paired article numbers | 91-09982 |
| Weight [kg] | 0,5 kg |
| OEM Number |
| 77365591 |
| 50520353 |