51466MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 25,9 mm |
| Cone Size [mm] | 29,2 mm |
| Thread Size | M30x1,5 LHT |
| Length [mm] | 150 mm |
| Chassis Number | |
| Chassis number from | |
| Chassis number to | |
| Fitting Position | Left |
| Thread Type | 1 |
| Paired article numbers | 91-04874 |
| Weight [kg] | 1,6 kg |
| OEM Number |
| 040160634000-M |