38841MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 23,5 mm |
| Cone Size [mm] | 26,4 mm |
| Length [mm] | 138 mm |
| Thread Size | M38 x 1,5 RHT |
| Fitting Position | Right |
| Fitting Position | Front Axle |
| Paired article numbers | 91-05509 |
| Weight [kg] | 2,05 kg |
| OEM Number |
| 5000803464 |
| 634300120 |
| 634300120 |