38842MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 23,5 mm |
| Cone Size [mm] | 26,4 mm |
| Length [mm] | 138 mm |
| Thread Size | M38 x 1,5 LHT |
| Fitting Position | Left |
| Fitting Position | Front Axle |
| Paired article numbers | 91-05508 |
| Weight [kg] | 2 kg |
| OEM Number |
| 5000803465 |
| 634300130 |
| 634300130 |